Program pinnacle studio ke stažení zdarma

Program Pinnacle Studio využije každý milovník videa. Jde o program, který je určen na editaci, střih a mnoho dalších úprav domácího videa. Díky programu si vytvoříte vlastní animované menu DVD. Program již permanentně obsahuje asi sto přechodných efektů, samozřejmě také úpravy barev, odstraňování šumu, stabilizaci obrazu a také mnoho dalšího. Video je možné uložit ve formátu AVI, MPEG a dalších. Program tedy slouží jako domácí střihový program. Díky Pinnacle Studio můžete ihned stahovat videa z analogového či digitálního zdroje. Následně umožňuje úpravu střihem, doplnění zvukových stop a také titulků.

Součástí programu je také SmartSound, což je poloautomatický generátor hudby. Program podle předvolených stylů připravuje poměrně kvalitní hudební doprovod, který samozřejmě bude ladit se střihem jednotlivých videoklipů. Program funguje na operačních systémech Vista-32, Vista-64, Win XP, Win 2000, Win 2003 a Win 7. Velikost programu lehce přesahuje dva MB. Licence programu je trial, což znamená, že bude fungovat pouze po určitou dobu, následně je třeba jej aktualizovat či registrovat.

Program podporuje angličtinu a němčinu. Autorem programu je samozřejmě Pinnacle Systems. Na internetu si můžete vyhledat také množství recenzí, kde se dozvíte jaké jsou pro a proti programu.

Komentáře jsou uzavřeny.

stahovanizdarma.com - základní aplikace pro váš počítač, všechny aplikace zadarmo. Nejpoužívanější free aplikace jsou skype, avast, winRar, openOffice a mnoho dalších.