Program aTube cahtcher ke stažení zdarma

Bez programu aTube cather se neobejde nikdo, kdo chce stahovat videa z internetu. Je určen pro stahování videí z populárních serverů jako jsou YouTube, XTube, Pornotube, MySpace, Stage6, Yahoo a XTUBE. Již na počátku stahování si můžete vybrat do jakého formátu budete video konvertovat. Na výběr jsou samozřejmě prakticky nejpoužívanější formáty jako AVI, MPG, 3GP a MP4. Díky programu si tedy můžete konvertovat FLC soubory do podporovaných formátů. Jakmile program uživatel nainstaluje, ihned bude automaticky zjištěno, zda se jedná o nejnovější verzi programu. Je dobré si tyto aktualizace stahovat.

Protože je možné, že staré verze již nejsou plně funkční a není možné s nimi stahovat programy. Velikost programu se pohybuje kolem 13 MB. Jde tedy o velmi malý, ale šikovný program. Kromě konverze do video formátů, zvládá program video konvertovat i do hudebních formátů. Jde tedy i o dobrý zdroj kvalitní hudby z internetu. Program si uživatel stáhne samozřejmě plně zdarma.

Program spolehlivě pracuje na operačních systémech Vista-32, Win XP, Win 2000, Win 2003 a Win 7. Proto neváhejte a ihned zkuste využít služeb tohoto velmi praktického programu. Stáhnout je můžete na mnoha internetových serverech.

Komentáře jsou uzavřeny.

stahovanizdarma.com - základní aplikace pro váš počítač, všechny aplikace zadarmo. Nejpoužívanější free aplikace jsou skype, avast, winRar, openOffice a mnoho dalších.