Internetový prohlížeč Mozilla firefox ke stažení zdarma

Mozilla Firefox je moderní internetový prohlížeč. Jednou z jeho předností je jeho skinovatelnost, což znamená, že je možné si jeho vzhled upravit podle aktuálních potřeb a nálad. Mozilla je program, který podporuje HTML 4.01, CSS 1/2, DOM 1/2, XML a RDF, dále pak JavaScript, Javu a samozřejmě plugin třetích stran. Jedná se o kvalitního mailového klienta, který dokáže filtrovat spam.

Program dokáže bez problémů pracovat na operačních systémech Win Me, Win NT, Win XP, Win 2000, Win 2003, Win 95 a Win 98. Jeho základním jazykem je angličtina, samozřejmě exitují i verze v kompletní češtině. Program patří mezi nejvyhledávanější internetové prohlížeče. Jeho další skvělou funkcí je možnost instalace podpůrných pluginů. Velikost programu lehce přesahuje deset MB. Orientace v programu je velmi jednoduchá.

Jednotlivé skiny na program je možné stáhnout zdarma na internetu. Je však potřeba si s výběrem pohrát, protože mnohdy se jedná o velmi nepovedené a amatérské skiny. Program je také samozřejmě vybaven schopností automatické detekce verze. V poslední době se na vývoji proramu začalo opravdu vlmi pracovat, jelikož mnoho lidí přestoupilo ke konkurenci. Asi největš konkurencí je pro Mozillu jiný internetový prohlížeč Google Chrome.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Internetové prohlížeče a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

stahovanizdarma.com - základní aplikace pro váš počítač, všechny aplikace zadarmo. Nejpoužívanější free aplikace jsou skype, avast, winRar, openOffice a mnoho dalších.